چند نمونه از اشتباهات در بهينه سازي سايت که بايد از آن ها اجتناب

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلگاهي مديران سايت ها ميخواهند به سرعت در گوگل رتبه بهتري کسب کنند و به همين دليل در بهينه سازي سايت خود دچار اشتباهاتي مي شوند که از ديد گوگل پنهان نيست و ممکن است سايت آن ها توسط گوگل جريمه شود. در اين مقاله چند نمونه از اشتباهات رايجي که ممکن است در سئو اتفاق بيفتد را معرفي ميکنيم تا با شناخت بيشتر از اين اشباهات اجتناب کنيد.


استفاده از محتواي کپي شده و ضعيف


يکي از اشتباهات در بهينه سازي سايت استفاده از محتواي کپي شده مي باشد. استفاده از محتواي کپي شده از سايت رقبا يک کار غير قانوني به حساب مي آيد و در اين صورت گوگل شما را جريمه خواهد کرد به طوري که ممکن است حتي کل سايت شما از ايندکس گوگل خارج شود.بنابراين محتواي منحصر به فرد توليد کنيد و روزانه سايت خود را به روز رساني کنيد.


بک لينک از منابع غير معتبر و وجود لينک هاي شکسته


بعضي ها فکر ميکنند که هرچه بک لينک بيشتري دريافت کنند ميتوانند جايگاه بهتري در گوگل داشته باشند و به کيفيت لينک ها توجهي نميکنند، وجودبک لينک با کيفيت براي بالا بردن اعتبار يک سايت بسيار مهم است اما بک لينک ها بايد از سايت هاي قوي که مرتبط با بازار هدف شما هستند گرفته شوند. وجود لينک هاي شکسته نيز باعث پايين آمدن اعتبار سايت مي شود.


استفاده بيش از اندازه از کلمات کليدي


بعضي از مديران سايت ها فکر ميکنند که اگر در مطالب سايت خود بيشتر از کلمات کليدي استفاده کنند آن مطالب سريعتر ايندکس مي شود و به سرعت ميتوانند به جايگاه خوبي برسند، اما بهتر است بدانيد که اگر در استفاده از کلمات کليدي زياده روي کنيد گوگل متوجه مي شود و ممکن است شما ر ا جريمه کند. معمولا چگالي کلمات کليدي به کار رفته در متن محتواي شما بايد بين 2 تا 3 درصد باشد و تمرکز بيش از اندازه روي اين موضوع رتبه شما را افزايش نميدهد و بعد از مدتي توسط گوگل جريمه خواهيد شد.


پيشنهاد ميکنم مقاله  6 روش سئو کلاه سياه از نظر گوگل   را بخوانيد


استفاده از عنوان هاي ضعيف


افرادي وجود دارند که از عنوان هاي خوب براي محتواي سايت خود استفاده نميکنند در حاليکه موتورهاي جستجو به شدت بر روي برچسب عنوان تکيه ميکنند. استفاده از عنوان مناسب جزو مهمترين فاکتورهاي سئو داخلي سايت به حساب مي آيد.


اشتباهات در به کارگيري انکرتکست


به متن هاي قابل کليک در صفحات سايت انکرتکست گفته مي شود. انکرتکست ها منبع اصلي و خوراک خزنده هاي موتورهاي جستجو هستند و استفاده درست از آن ها جزو مهارت هاي يک سئو کار مي باشد. اما يکي از اشتباهات در بهينه سازي سايت استفاده از خود کلمه کليدي در تمام لينک هاي خارجي و داخلي سايت مي باشد. شما حتما بايد از کلمات کليدي در لينک هاي خود استفاده کنيد اما نبايد همه لينک هاي شما خود کلمات کليدي باشند. سعي کنيد از ترکيبي از متن ها در لينک هاي خود استفاده کنيد.


 


در ادامه بخوانيد:  چند راهکار براي افزايش سرعت ايندکس مطالب سايت 


 


منبع: راکت سئوãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل